O nás

Staráme se o naše pacientky od 7. 4. 1993. Za tuto dobu prošla společnost významným vývojem. Od roku 2007 jsme držiteli certifikátu ISO 9001. (tj. norma, která slouží jako referenční model pro nastavení základních řídicích procesů v organizaci, které pomáhají neustále zlepšovat kvalitu poskytovaných výrobků či služeb a spokojenost zákazníka). Tímto diplomem kvality se může pochlubit v České republice jen velmi málo ambulantních zařízení.

V našich ambulancích pracuje celkem 7 gynekologů a 2 anestesiologové. Vzhledem k tomu, že máme i zákrokový sálek, provádíme veškerou malou operativní gynekologii. Provádíme ambulantní operační léčbu přednádorových změn čípku, včetně expertních kolposkopií. Pacientka může většinou odejít již 15 minut po zákroku. Ostatní operační zákroky, které často jinde vyžadují hospitalizaci, provádíme v režimu 1 denní chirurgie.

Každá naše ambulance je vybavena moderním ultrazvukem, pro těhotné maminky s možností 3D a 4D zobrazení. Těhotným nabízíme komplexní prenatální péči včetně prenatální diagnostiky vývojových vad, většinou na našem pracovišti a v případě potřeby ve společnosti Prediko s.r.o.

O naše ženy se staráme po celý jejich život. Věnujeme se léčbě neplodnosti (ve spolupráci s Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie Zlín ) péči o těhotné, individuálně navrhujeme vhodnou antikoncepci, řešíme problémy klimakteria nebo onkologická onemocnění. Máme svou urogynekologickou ambulanci, kde řešíme potíže nejen s únikem moči. A úzce spolupracujeme se Vsetínskou nemocnicí a.s., Krajskou nemocnicí T. Bati a.s. Zlín a v případě potřeby ženy odesíláme i na významná pražská pracoviště.
Naprosto zásadní význam mají pro naše pacientky preventivní prohlídky, které automaticky od 45 let obsahují i mamografické vyšetření a od 50 let vyšetření na okultní krvácení (TOKS, FOB). Očkujeme proti HPV - zejména tedy proti rakovině děložního hrdla.